Belka
Poniedziałek, 19 Listopada 2018   imieniny: Elżbieta, Seweryn, Paweł
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

DOŁĄCZ DO ZAŁOGI MAGAZYNU WYROBÓW GOTOWYCH

Data publikacji: 2018-06-06, Data modyfikacji: 2018-06-06
A A AWydrukDrukuj  
 
DOŁĄCZ DO ZAŁOGI MAGAZYNU WYROBÓW GOTOWYCH

Rewolucyjne zmiany w systemie wynagrodzeń firmy Eko-Okna S.A. rozpoczęły się w dziale Magazynu Wyrobów Gotowych, który przyjmie do pracy od zaraz aż 65 osób. Proponowana początkowa stawka wynosi aż 2,8 tys. zł netto.

W magazynie wyrobów gotowych pracuje w obecnej chwili 350 osób. To zdecydowanie za mało, aby sprostać ilości dziennej produkcji. W firmie stale przybywa klientów, na ten moment liczba produkowanych dziennie okien wynosi 6 tysięcy. Mamy 6 tysięcy odbiorców z 35 krajów. Klienci firmy chcą otrzymywać swoje zamówienia jak najszybciej. Strefa tzw. pakowania odpowiada za to, aby wyroby sprawnie i na czas opuściły mury zakładu w Kornicach.

Na czym polega praca w opisywanym dziale? O tym opowiada Tobiasz Suchan, zastępca kierownika magazynu wyrobów gotowych. - Praca polega na umieszczeniu gotowego asortymentu wyprodukowanego przez każdą z linii produkcyjnych na stojaki transportowe, które wywożone są w tzw. strefę kompletacji załadunku, gdzie następnie są skanowane (na każdym oknie widnieje odpowiedni kod kreskowy, na podstawie którego można sprawdzić na rozpiskach transportowych gdzie należy produkt umieścić) i rozdysponowane do samochodów ciężarowych, a następnie pakowane. Załadowane samochody rozwożą poszczególne produkty do naszych klientów – powiedział Tobiasz Suchan, zastępca kierownika magazynu wyrobów gotowych.

Ten, wyglądający na pierwszy rzut oka, na niezbyt skomplikowany proces wymaga jednak dużego zaangażowania, odpowiedniej tężyzny fizycznej oraz wysokiego tempa pracy. - Praca nie należy do najlżejszych, dlatego też poszukujemy przede wszystkim osób, które mają tzw. „krzepę”. Dziennie z 1 linii produkcyjnej przenosimy do strefy pakowania około 200 okien. Pracownik sprawdza po kodzie kreskowym gdzie dany towar należy umieścić. Okno trzeba też zabezpieczyć na czas transportu odpowiednią folią. W strefie kompletacji zatrudniamy także operatorów wózków widłowych. Magazyn wyrobów gotowych pracuje w systemie trzyzmianowym – dodaje Tobiasz Suchan.

Podobnie jak w innych działach firmy, także i tutaj nowicjusze w żółtych koszulkach poznają tajniki swojej pracy pod czujnym okiem wewnętrznego trenera – pracownika starszego stażem. Wymiana doświadczeń, informacji, wiedzy to jedne z kluczowych wartości pracowników firmy. Wszystko po to, aby finalnie sprostać wymaganiom klientów. Dynamizm, szybkość, innowacyjność i elastyczność to tutaj kluczowe kompetencje.

- Nasza firma zapewnia stabilne warunki zatrudnienia, które cały czas są ulepszane w myśl funkcjonującego w zakładzie programu samodoskonalenia. Korzystamy z coraz większej ilości benefitów. Czuje się tutaj, że to nowa, duża społeczność, która dba o siebie. Oprócz dojazdu do firmy autobusami z 9 różnych kierunków, za symboliczną opłatą 20 zł miesięcznie, każdy pracownik może skorzystać z prywatnej opieki medycznej, karty Multisport, pakietu specjalnych zniżek/ rabatów, miesięcznych i okolicznościowych premii oraz wielu innych – podsumowuje zastępca kierownika magazynu wyrobów gotowych w EKO-OKNA S.A.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji EKO-OKNA S.A. pod numerem telefonu (32) 459 15 64 lub pod adresem e-mail.

MAGDALENA MATUSIK / Adventure Media, Źródło artykułu: Adventure Media, Autor zdjęć: EKO-OKNA S.A.
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kędzierzyńsko - kozielski - powiat w południowo - wschodniej części województwa opolskiego z siedzibą w mieście Kędzierzyn - Koźle. W skład powiatu wchodzą gminy: Bierawa, Cisek, Kędzierzyn – Koźle, Pawłowiczki, Polska Cerkiew i Reńska Wieś, zajmując powierzchnię 625,28 km kw.

  Atrakcje przyrodncize stanowią: rzeki (Odra, Bierawka, Kłodnica i Ruda), akwen „Dębowa”, Obszary Chronionego Krajobrazu (Łęg Zdzieszowicki i Bory Stobrawsko – Turawskie), Park Krajobrazowy „Góra Św. Anny”, Park w Komornie i w Długomiłowicach oraz rezerwaty (Ligota Dolna”, „Płuźnica” i Tęczynów). Do zabytków zaliczone są: ruiny zamku z zabytkowym parkiem oraz elektrownia dworska z przełomu XIX i XX wieku w Sławięcicach, budynek prochowni, budynek forteczny z połowy XVIII wieku, śluza z 1830 roku, zespół wodociągów z 1903 roku, zespół zamkowy z około XIII wieku czy Fort im. Fryderyka Wilhelma w Koźlu, kompleks pałacowo – parkowy w Większycach, fragmenty średniowiecznego muru, baszta z XV wieku, ruiny zamku z ok. 1303 roku czy budowla zwana masztalarnią w Strzelcach Opolskich, Żędowicki młyn wodny u Thiela czy Zameczek Myśliwski z 1856 roku w gminie Zawadzkie.

  Gospodarka powiatu opiera się na przemyśle chemicznym (na terenie powiatu działa największy w kraju zakład chemiczny ZAK Spółka Akcyjna), stoczni i porcie na Odrze, kopalni piasku, dużym węźle kolejowym oraz zakładach usługowych i remontowo – budowlanych.

  Przez powiat przebiega autostrada A4 oraz droga krajowa nr 40.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola