Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Święto bigbeatu w Parku Pojednania

Data publikacji: 2018-08-30, Data modyfikacji: 2018-09-01
A A AWydrukDrukuj  
 
Kolejne święto miłośników muzyki, a w szczególności bigbeatu, które odbędzie się 31 sierpnia i 1 września w Parku Pojednania w Kędzierzynie. Znów w Kędzierzynie-Koźlu spotkają się miłośnicy bigbeatu i ich młodsi koledzy. Impreza potrwa dwa dni: 31 sierpnia i 1 września. Zapraszamy do parku Pojednania. Integracja i międzypokoleniowe muzykowanie to główna idea tej imprezy, której pomysłodawcą i organizatorem jest Mirosław Nowakowski. PROGRAM IMPREZY: 31.08.-1.09.2018 r. Park Pojednania GITARIADA 40 31 sierpnia godz. 17.00 Zagrają: – V-220 Band – Old Befa z Głubczyc – Darek Guca i Przyjaciele – Muzozaury z Głubczyc – Czerwone i Czarne – Drill Stone – Waldek Nowak i Przyjaciele – 3R12 (Niemcy) – Old Kaskada – Andrzej Nebeski Trio & Friends (Agnieszka Więckiewicz i Waldemar Ziemkowski) – V.B. Company 1 września godz. 17.30 Zagrają: – Livermorium – Plunkton – Breath Taking – Honker – Rock’Owiak (Niemcy) – 47 Horses – Kazik Pabiasz i Przyjaciele

Pełna treść wiadomości na: tygodnik7dni.pl/?p=8986
tygodnik7dni.pl, Źródło artykułu: tygodnik7dni.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kędzierzyńsko - kozielski - powiat w południowo - wschodniej części województwa opolskiego z siedzibą w mieście Kędzierzyn - Koźle. W skład powiatu wchodzą gminy: Bierawa, Cisek, Kędzierzyn – Koźle, Pawłowiczki, Polska Cerkiew i Reńska Wieś, zajmując powierzchnię 625,28 km kw.

  Atrakcje przyrodncize stanowią: rzeki (Odra, Bierawka, Kłodnica i Ruda), akwen „Dębowa”, Obszary Chronionego Krajobrazu (Łęg Zdzieszowicki i Bory Stobrawsko – Turawskie), Park Krajobrazowy „Góra Św. Anny”, Park w Komornie i w Długomiłowicach oraz rezerwaty (Ligota Dolna”, „Płuźnica” i Tęczynów). Do zabytków zaliczone są: ruiny zamku z zabytkowym parkiem oraz elektrownia dworska z przełomu XIX i XX wieku w Sławięcicach, budynek prochowni, budynek forteczny z połowy XVIII wieku, śluza z 1830 roku, zespół wodociągów z 1903 roku, zespół zamkowy z około XIII wieku czy Fort im. Fryderyka Wilhelma w Koźlu, kompleks pałacowo – parkowy w Większycach, fragmenty średniowiecznego muru, baszta z XV wieku, ruiny zamku z ok. 1303 roku czy budowla zwana masztalarnią w Strzelcach Opolskich, Żędowicki młyn wodny u Thiela czy Zameczek Myśliwski z 1856 roku w gminie Zawadzkie.

  Gospodarka powiatu opiera się na przemyśle chemicznym (na terenie powiatu działa największy w kraju zakład chemiczny ZAK Spółka Akcyjna), stoczni i porcie na Odrze, kopalni piasku, dużym węźle kolejowym oraz zakładach usługowych i remontowo – budowlanych.

  Przez powiat przebiega autostrada A4 oraz droga krajowa nr 40.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola