Belka
Czwartek, 9 Kwietnia 2020   imieniny: Maria, Marceli, Dymitr
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Prace wysokościowe, usługi alpinistyczne

 

Firma PIONEX powstała w 1999 roku. Specjalizujemy się w wykonywaniuprac wysokościowych, głównie przy zastosowaniu sprzętu i technik alpinistycznych. Wykonujemy także badania nieniszczące (NDT)(konstrukcji, części maszyn, połączeń spawanych) i ultradźwiękowe pomiary grubości ścianki. Od 2006 roku wykonujemy montaże instalacji wentylacji i klimatyzacji również w miejscach trudnodostępnych.
Zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji stalowych są naszą następną dziedziną w której się specjalizujemy.
Działamy gł. w woj. śląskim, opolskim i podkarpackim.
Posiadamy oddziały w Katowicach, Kędzierzynie-Koźlu i Stalowej Woli.

Kontakt

Zapraszamy na naszą stronę www.pionex.pl
P.H.U. PIONEX
tel. 606355656
tel/fax:327303275

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat kędzierzyńsko - kozielski - powiat w południowo - wschodniej części województwa opolskiego z siedzibą w mieście Kędzierzyn - Koźle. W skład powiatu wchodzą gminy: Bierawa, Cisek, Kędzierzyn – Koźle, Pawłowiczki, Polska Cerkiew i Reńska Wieś, zajmując powierzchnię 625,28 km kw.

Atrakcje przyrodncize stanowią: rzeki (Odra, Bierawka, Kłodnica i Ruda), akwen „Dębowa”, Obszary Chronionego Krajobrazu (Łęg Zdzieszowicki i Bory Stobrawsko – Turawskie), Park Krajobrazowy „Góra Św. Anny”, Park w Komornie i w Długomiłowicach oraz rezerwaty (Ligota Dolna”, „Płuźnica” i Tęczynów). Do zabytków zaliczone są: ruiny zamku z zabytkowym parkiem oraz elektrownia dworska z przełomu XIX i XX wieku w Sławięcicach, budynek prochowni, budynek forteczny z połowy XVIII wieku, śluza z 1830 roku, zespół wodociągów z 1903 roku, zespół zamkowy z około XIII wieku czy Fort im. Fryderyka Wilhelma w Koźlu, kompleks pałacowo – parkowy w Większycach, fragmenty średniowiecznego muru, baszta z XV wieku, ruiny zamku z ok. 1303 roku czy budowla zwana masztalarnią w Strzelcach Opolskich, Żędowicki młyn wodny u Thiela czy Zameczek Myśliwski z 1856 roku w gminie Zawadzkie.

Gospodarka powiatu opiera się na przemyśle chemicznym (na terenie powiatu działa największy w kraju zakład chemiczny ZAK Spółka Akcyjna), stoczni i porcie na Odrze, kopalni piasku, dużym węźle kolejowym oraz zakładach usługowych i remontowo – budowlanych.

Przez powiat przebiega autostrada A4 oraz droga krajowa nr 40.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola