Belka
Sobota, 4 Kwietnia 2020   imieniny: Wacław, Izydor, Benedykt
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ruszają zapisy na półkolonie z MOK-iem

Data publikacji: 2019-06-11, Data modyfikacji: 2019-06-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Z roku na rok zajęcia cieszą się coraz większą popularnością. Wielu rodziców nie może sobie pozwolić na opiekę nad dziećmi w czasie wakacji przez 24 godziny na dobę. Dla takich mieszkańców organizowane są specjalne zajęcia przez miejskie instytucje. Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza dzieci na „Półkolonie z MOK-iem”. W tym roku odbędą się cztery lipcowe turnusy: 01 – 05.07, 08-12.07, 15.07 – 19.07, 22 – 26.07. Dzieci przebywać będą pod zorganizowaną opieką od 7.00 – 15.00. Koszt udziały w zajęciach to 300 zł. Będą też turnusy od 9.00 do 15.00 – koszt 250 zł. Przyjmowane będą dzieci w wieku od 7 – 12 lat. Zajęcia będą odbywały się w DK „Chemik”, opiekę wykwalifikowanej kadry, interesujące zajęcia warsztatowe, ciekawe wycieczki i niezapomnianą atmosferę. Cena obejmuje: -opiekę wychowawców w godzinach: 7.00 – 15.00, 9.00 – 15.00, -ubezpieczenie dzieci, -wyżywienie, składające się z dwudaniowego obiadu, -przejazd autokarem, -interesujące warsztaty, -wstępy podczas wycieczek.

Pełna treść wiadomości na: tygodnik7dni.pl/?p=10132
tygodnik7dni.pl, Źródło artykułu: tygodnik7dni.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kędzierzyńsko - kozielski - powiat w południowo - wschodniej części województwa opolskiego z siedzibą w mieście Kędzierzyn - Koźle. W skład powiatu wchodzą gminy: Bierawa, Cisek, Kędzierzyn – Koźle, Pawłowiczki, Polska Cerkiew i Reńska Wieś, zajmując powierzchnię 625,28 km kw.

  Atrakcje przyrodncize stanowią: rzeki (Odra, Bierawka, Kłodnica i Ruda), akwen „Dębowa”, Obszary Chronionego Krajobrazu (Łęg Zdzieszowicki i Bory Stobrawsko – Turawskie), Park Krajobrazowy „Góra Św. Anny”, Park w Komornie i w Długomiłowicach oraz rezerwaty (Ligota Dolna”, „Płuźnica” i Tęczynów). Do zabytków zaliczone są: ruiny zamku z zabytkowym parkiem oraz elektrownia dworska z przełomu XIX i XX wieku w Sławięcicach, budynek prochowni, budynek forteczny z połowy XVIII wieku, śluza z 1830 roku, zespół wodociągów z 1903 roku, zespół zamkowy z około XIII wieku czy Fort im. Fryderyka Wilhelma w Koźlu, kompleks pałacowo – parkowy w Większycach, fragmenty średniowiecznego muru, baszta z XV wieku, ruiny zamku z ok. 1303 roku czy budowla zwana masztalarnią w Strzelcach Opolskich, Żędowicki młyn wodny u Thiela czy Zameczek Myśliwski z 1856 roku w gminie Zawadzkie.

  Gospodarka powiatu opiera się na przemyśle chemicznym (na terenie powiatu działa największy w kraju zakład chemiczny ZAK Spółka Akcyjna), stoczni i porcie na Odrze, kopalni piasku, dużym węźle kolejowym oraz zakładach usługowych i remontowo – budowlanych.

  Przez powiat przebiega autostrada A4 oraz droga krajowa nr 40.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola